Világkörüli hajóút


Katalógus ár: 11 919 €/fő-től

Olaszország
GENOVA (GENOA)
Hajó ****
Egyéni
Reggeli + ebéd + vacsora
Szállás leírás

MSC Magnifica


Választható időpontok

Program

UTAZÁSI INFORMÁCIÓK

Az ajánlat ára tartalmazza
  • Utazás időtartama:
    2020. január 5. - április 30.
  • Utazás időtartama és útvonala:
    117 nap / 116 éjszaka
    Genoa (Italy), Marseille (France), Barcelona (Spain), Lisbon (Portugal), Funchal (Portugal), Mindelo (Cape Verde), Salvador (Brazil), Rio de Janeiro (Brazil), Buenos Aires (Argentina), Montevideo (Uruguay), Puerto Madryn (Argentina), Ushuaia (Argentina), Punta Arenas (Chile), Puerto Montt (Chile), Valparaiso (Chile), Arica (Chile), Callao (Peru), Hanga Roa/Rapa Nui (Chile), Bounty Bay Passage (Pitcairn), Papeete (Tahiti), Rarotonga (Cook Islands), Aiutaki (Cook Islands), Auckland (New Zealand), Tauranga (New Zealand), Napier (New Zealand), Wellington (New Zealand), Cruising Milford Sound (New Zealand), Hobart/Tasmania (Australia), Sydney (Australia), Wollongong - Port Kembla (Australia), Ile Des Pins (New Caledonia), Noumea (New Caledonia), Cairs (Australia), Alotau (Papua New Guinea), Doini Island (Papua New Guinea), Darwin (Australia), Komodo (Indonesia), Benoa/Bali (Indonesia), Singapore (Republic of Singapore), Port Kelang (Malaysia), Colombo (Sri Lanka), Mumbai/Bombay (India), Salalah (Oman), Aqaba (Jordan), Suez Canal (transit) (Egypt), Civitavecchia (Italy), Genova (Italy) 
  • Kikötőbe való utazás és visszautazás: egyénileg
  • Hajó megnevezése:
    MSC Magnifica
  • Elhelyezés:
    a választott kabin kategóriában
  • Ellátás:
    teljes ellátás, ajándék italcsomaggal:
    Mealtime restaurant drink package felnőtt: korlátlan borfogyasztás - pohárban felszolgálva (2 fehér, 2 vörös és 1 rozé válogatás), ásványvíz, csapolt sör és alkoholmentes italok az ebéd és vacsora alatt az éttermekben és önkiszolgáló éttermekben. Nem érvényes az à la carte éttermekben.
    Mealtime restaurant drink package gyermek: korlátlan üdítő és ásványvízfogyasztás az ebéd és vacsora alatt az éttermekben és önkiszolgáló éttermekben. Nem érvényes az à la carte éttermekben.
Ajánlat leírás

MSC Cruises:

A teljes mértékben olasz tulajdonban lévő hajótársaságot 1987-ben alapították Nápolyban. A hajótársaság mára a világ egyik vezető hajótársasága lett. 13 darab luxushajóból álló flottája 21. századi technikai és biztonsági rendszerrel van felszerelve, a hajókról az olasz elegencia és vendégszeretet sugárzik. A négy legnagyobb tengerjáró hajójuk az MSC Fantasia, Splendida, Preziosa és Divina közel 4000 férőhelyes óceánjárók. A társaság leginkább a Földközi-tengeri utak esetében piacvezető, több mint 20 útvonal közül választhatnak az Utasok, fantasztikus árakon. A mediterrán útvonalak mellett felfedezhetjük, Észak-Európa, a Karib-tenger, Dél-Amerika és az Egyesült Arab Emirátusok régióit is.

MSC Magnifica:

Az MSC Magnifica mesterien ötvözi a „Musica” osztályú hajók pihentető kifinomultságát a „Fantasia” osztályú hajók fényűzésével, melyek az MSC Cruises flottájának zászlóshajói. Az MSC Magnifica minden értelemben a legjobbat nyújtja utasai számára.
A szakmai tudás, az úttörő dizájn és a nagyszerű helyszínek elkényeztetik Önt számos választási lehetősséggel, mint pl.: 5 féle étteremmel, melyek a világ minden részéről kínálnak ételkülönlegességeket, valamint 12 féle tematikus bárral. A kicsik és a nagyok egyaránt imádják a korosztályuknak megfelelően kialakított tematikus helyszíneket és a speciális clubbokat, amelyek segítenek megtörni a jeget az új barátokkal.

A hajó díjnyertes MSC Aurea Spa részlege elhozza az Ön számára a tradicionális Balinese masszázst és a legújabb szépségkezeléseket: szauna, Török fürdő, fitness központ, tengervíz terápia és relaxációs részlegek.

A szabadidős tevékenységek lenyűgöző benyomást keltenek a szabadtéri medence komplexummal, a 4 élmény medencévelszoláriummal és a Magrodome tetős beltéri medencével, melynek segítségével bármikor élvezheti a fürdőzést, és a medence felett elterülő égboltot - időjárástól függetlenül. Egyéb sportolási lehetőségek: teniszmini golfbowlingbilliárd, jól felszerelt edzőtermek és dedikált futógépek.

A bő választéknak köszönhetően, biztos lehet benne, hogy minden pillanatot megélhet. Az estékbe nyúló szórakozás látványos kaszinókkal, panorámás diszkókkal, 4D-s mozival, internet kávézóval, szivarozásra alkalmas helységekkel, 1200 férőhelyes színházzal és élő szórakoztatással a bároknál folytatódik. Csendesebb estéken, nézzen körül a fedélzeten, és igyon egy romantikus italt a csillagok alatt és tekintse meg, ahogy elhaladnak a hullámok. Minden tekintetben az MSC Magnifica megfelel elnevezésének - olyan hajóutat kínál utasai számára, amely ragyogóan emlékezetes!

Kikötési helyszínek és időpotok:

Day Date Port Arrival Departure
Sun 05/01/2020 Genoa, Italy - 17:00
Mon 06/01/2020 Marseille, France 08:00 18:00
Tue 07/01/2020 Barcelona, Spain 08:00 18:00
Wed 08/01/2020 Day at sea - -
Thu 09/01/2020 Lisbon, Portugal 12:00 19:00
Fri 10/01/2020 Day at sea - -
Sat 11/01/2020 Funchal, Portugal 08:00 17:00
Sun 12/01/2020 Day at sea - -
Mon 13/01/2020 Day at sea - -
Tue 14/01/2020 Mindelo, Cape Verde 08:00 18:00
Wed 15/01/2020 Day at sea - -
Thu 16/01/2020 Day at sea - -
Fri 17/01/2020 Day at sea - -
Sat 18/01/2020 Day at sea - -
Sun 19/01/2020 Salvador, Brazil 08:00 17:00
Mon 20/01/2020 Day at sea - -
Tue 21/01/2020 Rio de Janeiro, Brazil 08:00 23:59
Wed 22/01/2020 Rio de Janeiro, Brazil 00:01 18:00
Thu 23/01/2020 Day at sea - -
Fri 24/01/2020 Day at sea - -
Sat 25/01/2020 Buenos Aires, Argentina 08:00 23:59
Sun 26/01/2020 Buenos Aires, Argentina 00:01 17:00
Mon 27/01/2020 Montevideo, Uruguay 08:00 17:00
Tue 28/01/2020 Day at sea - -
Wed 29/01/2020 Puerto Madryn, Argentina 09:00 18:00
Thu 30/01/2020 Day at sea - -
Fri 31/01/2020 Day at sea - -
Sat 01/02/2020 Ushuaia, Argentina 08:00 23:59
Sun 02/02/2020 Ushuaia, Argentina 00:01 18:00
Mon 03/02/2020 Day at sea - -
Tue 04/02/2020 Punta Arenas, Chile 08:00 18:00
Wed 05/02/2020 Day at sea - -
Thu 06/02/2020 Day at sea - -
Fri 07/02/2020 Puerto Montt, Chile 08:00 18:00
Sat 08/02/2020 Day at sea - -
Sun 09/02/2020 Valparaiso, Chile 08:00 23:59
Mon 10/02/2020 Valparaiso, Chile 00:01 18:00
Tue 11/02/2020 Day at sea - -
Wed 12/02/2020 Day at sea - -
Thu 13/02/2020 Arica, Chile 08:00 18:00
Fri 14/02/2020 Day at sea - -
Sat 15/02/2020 Callao, Peru 08:00 23:59
Sun 16/02/2020 Callao, Peru 00:01 18:00
Mon 17/02/2020 Day at sea - -
Tue 18/02/2020 Day at sea - -
Wed 19/02/2020 Day at sea - -
Thu 20/02/2020 Day at sea - -
Fri 21/02/2020 Hanga Roa/Rapa Nui, Chile 09:00 18:00
Sat 22/02/2020 Day at sea - -
Sun 23/02/2020 Day at sea - -
Mon 24/02/2020 Bounty Bay Passage, Pitcairn 08:00 08:00
Tue 25/02/2020 Day at sea - -
Wed 26/02/2020 Day at sea - -
Thu 27/02/2020 Papeete, Tahiti 08:00 23:59
Fri 28/02/2020 Papeete, Tahiti 00:01 18:00
Sat 29/02/2020 Day at sea - -
Sun 01/03/2020 Rarotonga, Cook Islands 08:00 18:00
Mon 02/03/2020 Aiutaki, Cook Islands 08:00 17:00
Tue 03/03/2020 Day at sea - -
Wed 04/03/2020 Day at sea - -
Thu 05/03/2020 Day at sea - -
Fri 06/03/2020 Day at sea - -
Sat 07/03/2020 Auckland, New Zealand 09:00 21:00
Sun 08/03/2020 Tauranga, New Zealand 08:00 18:30
Mon 09/03/2020 Napier, New Zealand 10:00 17:00
Tue 10/03/2020 Wellington, New Zealand 07:00 14:00
Wed 11/03/2020 Cruising Milford Sound, New Zealand 15:00 15:00
Thu 12/03/2020 Day at sea - -
Fri 13/03/2020 Day at sea - -
Sat 14/03/2020 Hobart/Tasmania, Australia 07:00 19:00
Sun 15/03/2020 Day at sea - -
Mon 16/03/2020 Sydney, Australia 08:00 18:00
Tue 17/03/2020 Wollongong - Port Kembla, Australia 08:00 18:00
Wed 18/03/2020 Day at sea - -
Thu 19/03/2020 Day at sea - -
Fri 20/03/2020 Ile Des Pins, New Caledonia 09:00 18:00
Sat 21/03/2020 Noumea, New Caledonia 07:00 17:00
Sun 22/03/2020 Day at sea - -
Mon 23/03/2020 Day at sea - -
Tue 24/03/2020 Cairs, Australia 08:00 18:00
Wed 25/03/2020 Day at sea - -
Thu 26/03/2020 Alotau, Papua New Guinea 07:00 19:00
Fri 27/03/2020 Doini Island, Papua New Guinea 07:00 17:00
Sat 28/03/2020 Day at sea - -
Sun 29/03/2020 Day at sea - -
Mon 30/03/2020 Darwin, Australia 12:00 21:00
Tue 31/03/2020 Day at sea - -
Wed 01/04/2020 Day at sea - -
Thu 02/04/2020 Komodo, Indonesia 09:00 18:00
Fri 03/04/2020 Benoa/Bali, Indonesia 12:00 23:59
Sat 04/04/2020 Benoa/Bali, Indonesia 00:01 18:00
Sun 05/04/2020 Day at sea - -
Mon 06/04/2020 Day at sea - -
Tue 07/04/2020 Singapore, Republic of Singapore 08:00 18:00
Wed 08/04/2020 Port Kelang, Malaysia 08:00 18:00
Thu 09/04/2020 Day at sea - -
Fri 10/04/2020 Day at sea - -
Sat 11/04/2020 Day at sea - -
Sun 12/04/2020 Colombo, Sri Lanka 08:00 18:00
Mon 13/04/2020 Day at sea - -
Tue 14/04/2020 Day at sea - -
Wed 15/04/2020 Mumbai/Bombay, India 08:00 23:59
Thu 16/04/2020 Mumbai/Bombay, India 00:01 18:00
Fri 17/04/2020 Day at sea - -
Sat 18/04/2020 Day at sea - -
Sun 19/04/2020 Salalah, Oman 08:00 18:00
Mon 20/04/2020 Day at sea - -
Tue 21/04/2020 Day at sea - -
Wed 22/04/2020 Day at sea - -
Thu 23/04/2020 Day at sea - -
Fri 24/04/2020 Aqaba, Jordan 08:00 18:00
Sat 25/04/2020 Suez Canal (transit), Egypt 17:00 17:00
Sun 26/04/2020 Suez Canal (transit), Egypt 17:00 17:00
Mon 27/04/2020 Day at sea - -
Tue 28/04/2020 Day at sea - -
Wed 29/04/2020 Civitavecchia, Italy 08:00 18:00
Thu 30/04/2020 Genoa, Italy 08:00 -

A kikötők és időpontok előzetes értesítés nélkül változhatnak!

Az árak az alábbi ajándék szolgáltatásokat tartalmazzák:

Kirándulás csomag: FUN18, SAL04, RIO02, BUE02T, PM01
Kirándulás csomag: DRW01 BOA04 PKG11 CMB01 BOM03
Kirándulás csomag: ARI01 LMA01 PPT02 AKL02 HBA01
30 % kedvezmény a mosodai szolgáltatásokból
Mealtime restaurant italcsomag

Ajánlatok érvényessége:

A kalkulátorban feltüntetett árak tájékoztató jellegűek, az aktuálisan elérhető árakról és kabintípusokról érdeklődjön az egyéni kérés menüpontban vagy keresse irodánkat elérhetőségeink egyikén.

Érkezés, be- és kiszállás:

A hajóút indulásának napján a beszállás a hajó indulása előtt 3-8 órával kezdődik - ez azonban útvonalanként változhat. A hajótársaságok általában a hajóindulás előtt legkésőbb 2 órával engedélyezik a beszállást. Az indulási és beszállási időpontok szerepelnek a hajótársaságok részvételi jegyein. Ennél későbbi érkezés esetén a hajótársaságok fenntartják a foglalás 100% bánatpénz felszámolásával történő törlésének a jogát. Javasoljuk, hogy olyan esetekben, amikor az indulási kikötőbe érkezés csak röviddel a hajóút meghirdetett indulása előtt lenne lehetséges, mindenképpen gondoskodjanak egy éjszakai szállásról a kikötő városában, vagy ahhoz közel.

Hasznos információk:

A hajóutakon történő részvételhez minden esetben a hazaérkezéstől számított legalább 6 hónapig érvényes útlevél , vagy személyi igazolvány (abban az esetben, ha a hajó csak az Európai Unió országaiban köt ki) szükséges. Egyes hajóutaknál előfordul egy vagy több olyan ország kikötője, amely nem az Unió tagja (pl. Tunézia, Törökország, Marokkó), ezek esetében mindig szükség van az útlevélre a partraszálláshoz. Felhívjuk a figyelmet arra, hogy a személyazonosító igazolvánnyal nem rendelkező kiskorú magyar állampolgárok is csak önálló, érvényes útlevél birtokában utazhatnak külföldre.

Ártáblázat

Szolgáltatások
Belső Bella kabin: 11 919 EUR - tól/fő/kabin
Korlátozott kilátású Bella kabin: 13 919 EUR - tól/fő/kabin
Balkonos Bella kabin: 18 219 EUR - tól/fő/kabin
Belső Fantastica kabin: 13 019 EUR - tól/fő/kabin
Ablakos Fantastica kabin: 15 319 EUR - tól/fő/kabin
Balkonos Fantastica kabin: 19 419 EUR - tól/fő/kabin
Balkonos Aurea kabin: 22 419 EUR - tól/fő/kabin
Szoba szolgáltatások
  • A részvételi díj tartalmazza:
    az elhelyezést kétágyas kabinban a választott kabinkategóriában, teljes ellátást (árban foglalt italok: reggelihez alapitalok, egész nap víz), valamint a legtöbb fedélzeti létesítmény és közös utastér használatát, a közös rendezvényeket és szórakoztató programokat, a csomaghordást ki- és beszálláskor, valamint idegen nyelvű asszisztenciát.
  • Külön fizetendők:
    a kikötőbe utazás és visszautazás költségei, kikötői illetékek, a helyszínen fizetendő kötelező borravaló: kb. 10€/fő/éj, fakultatív kirándulások, a személyre szabott szolgáltatások díjai, valamint a választható biztosítások díjai (útlemondási biztosítás, baleset- betegség- és poggyász biztosítás, autós asszisztencia biztosítás).
  • Aurea kabin plusz szolgáltatások*:
    elsőbbségi check in, all inclusive italfogyasztás, választható vacsora időpont külön lefoglalt részen, fürdőköntös és papucs bekészítése, privát napozóterasz használata, spa csomag (felnőtteknek): welcome koktéllal, egy választható masszázzsal, a termál terület korlátlan használata, privát wellness konzultáció.
  • Az ajánlat ára nem tartalmazza

    Ajánlat kérés

    A fenti programra a létszám, a tervezett utazási időpont és az egyéni igények alapján készítünk személyre szabott árajánlatot!

    Ide kattintva kérje részletes ajánlatunkat!